Мамам про здоров'я дітей?


Навряд чи знайдуться батьки, які не бажали б своїм дітям здоров'я. Але найчастіше трапляється так, що піклуватися про здоров'я дитини починають тільки тоді, коли він захворіє. Давайте розглянемо, що ж слід робити, щоб діти не хворіли.

Мамам про здоров'я дітей?



Неоціненну користь приносить загартовування, воно дуже зміцнює дитячий організм і підвищує імунітет. Щоб правильно і безпечно організувати загартовування, необхідно все робити поступово і обов'язково проконсультуватися з лікарем. Починати краще всього з самого раннього віку. Щоразу поступово робіть навантаження більше, збільшуйте тривалість процедури, знижуйте температуру води чи повітря. Добре загартовують організм щоденні прогулянки за любої погоди, заняття спортом та ігри на природі ночівлі на свіжому повітрі або будинку при відкритому вікні.

Зупинимося також на харчуванні. Для повноцінного розвитку необхідно забезпечити малюкові збалансований раціон і правильно організувати режим харчування. Діти до трьох років щодня потребують достатньої кількості білка з їжі, на кожен кілограм ваги близько 4г. У міру дорослішання дитини, потреба в білку поступово зменшується і до 12 років кількість повинна бути зменшене вдвічі.

Мамам про здоров'я дітей? фото

Головне джерело енергії - це жири і вуглеводи. Раціон дитини повинен включати як тваринні жири, так і рослинні. Основним джерелом вітамінів A і D виступають тваринні жири, а рослинні - джерело ненасичених жирних кислот. Але, незважаючи на всю користь жирів, їх надлишок може негативно позначитися на процесах травлення.

Вуглеводи також необхідні для повноцінного розвитку, вони містять в собі цукор, клітковину, крохмаль та ін. Вуглеводів організму потрібно в 4 рази більше ніж жирів і білків. Включіть в дитяче меню більше фруктів, ягід, круп'яних каш, овочів. Не варто забувати і про вітаміни, в ідеалі, всі групи вітамінів організм повинен отримувати з їжею, але в силу пори року чи інших факторів, коли це неможливо, виходом можуть стати вітаміни з аптеки.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!